fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji

Wiadomości Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji

W niedzielę (05.07) w nocy doszło do zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania ul. Pstrowskiego i Synów Pułku w Olsztynie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo nadawanego przez sygnalizator czerwonego światła i uderzył w pojazd marki Honda Civic. Zachowanie 23-latka, który kierował osobowym fiatem wskazywało, że mógł on być pod wpływem alkoholu. – Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań retrospektywnych, których wynik wskaże zawartość alkoholu w organizmie mężczyzny. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. – poinformował rzecznik KMP Olsztyn.

Zdjęcia pochodzą z grupy Suszenie w Olsztynie

Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji Kierujący fiatem wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Doprowadził do kolizji

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x