fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kobieta wioząc dzieci w wieku 2 i 7 lat uderzyła w przydrożne drzewo

Wiadomości Kobieta wioząc dzieci w wieku 2 i 7 lat uderzyła w przydrożne...

Wczoraj (06.05) kilka minut po godzinie 12:00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na trasie Kętrzyn-Giżycko na wysokości miejscowości Cegielnia gm. Kętrzyn doszło do wypadku drogowego.

Z przekazanych informacji wynikało, że pojazdem podróżowały 4 osoby, które są przytomne i o własnych siłach opuściły pojazd. Na wskazaną trasę natychmiast pojechali policjanci. Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 31-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym marki Mazda z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. W samochodzie podróżowały dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci w wieku 2 i 7 lat. Starszy z chłopców z urazem głowy został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Biskupcu. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości kierującej nie budziło zastrzeżeń. 31-latka była trzeźwa. Na tym odcinku drogi ruch odbywał się wahadłowo.

Kobieta wioząc dzieci w wieku 2 i 7 lat uderzyła w przydrożne drzewo Kobieta wioząc dzieci w wieku 2 i 7 lat uderzyła w przydrożne drzewo

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x