fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kierowca wjechał w ścianę

Wiadomości Kierowca wjechał w ścianę

Wczoraj po godzinie 18:00 na osiedlu przy ulicy Piłsudskiego w Ełku doszło do wypadku drogowego. Kierujący mężczyzna w wieku przed senioralnym uderzył w ścianę.

Świadkowie zdarzenia jako pierwsi przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy mężczyźnie i wezwali pomoc. Służby błyskawicznie zjawiły się na miejscu. Strażacy wraz z ratownikami medycznymi udzielili dla poszkodowanego pomocy. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Ełku.

W działaniach uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z PSP Ełk, policja i pogotowie ratunkowe. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x