fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Policjanci pomogli starszemu małżeństwu przy wymianie uszkodzonego koła w aucie

Wiadomości Policjanci pomogli starszemu małżeństwu przy wymianie uszkodzonego koła w aucie

Pomagamy i chronimy – to hasło przyświeca policjantom każdego dnia. Każda policyjna interwencja jest inna, a policjanci zawsze muszą być gotowi na nieprzewidziane zdarzenia. Ludzie potrzebują pomocy w różnych sytuacjach życiowych. Niektóre są proste i nie wymagają poświęcenia, a jedynie chwili czasu i chęci. Tak było w przypadku policjantów z Dobrego Miasta, którzy pomogli starszemu małżeństwu przy wymianie uszkodzonego koła w aucie.

W ubiegły piątek (26.06.2020) funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście podczas patrolu na jednej z dróg w gminie Dywity zauważyli auto marki Honda HRV, które nie trzymało toru jady, w związku z czym postanowili sprawdzić stan trzeźwości kierującego. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Podczas interwencji okazało się, że autem podróżowało starsze schorowane małżeństwo, które „złapało kapcia”. 66-letni kierujący nie mógł sam wymienić koła, ponieważ nie miał przy sobie odpowiednich narzędzi. Policjanci bez wahania pomogli małżeństwu i szybko usunęli usterkę w samochodzie. Po kilku minutach para mogła bezpiecznie wyruszyć w dalszą drogę, a policjanci wrócili do służbowych obowiązków.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x