fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Czołowe zderzenie samochodów osobowych. Trzy osoby poszkodowane

Wiadomości Czołowe zderzenie samochodów osobowych. Trzy osoby poszkodowane

Dziś po godzinie 12 do SKKP PSP w Ostródzie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Niezwłocznie na miejsce zadysponowano 2 zastępy z JRG Ostróda, samochód rozpoznawczy z oficerem operacyjnym miasta oraz jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z Łukty. Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu z OSP Łukta zastano dwa pojazdy osobowe oraz 3 osoby poszkodowane w tym jedna zakleszczona w pojeździe. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osoby poszkodowanej oraz udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Po dojeździe zespołu ratownictwa medycznego przekazali poszkodowanych ratownikom.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoWM 998
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x