fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wyszedł z wynajmowanego pokoju. Sąsiad z naprzeciwka włamał się i ukradł mu… słuchawki

Wiadomości Wyszedł z wynajmowanego pokoju. Sąsiad z naprzeciwka włamał się i ukradł mu......

Relacje sąsiedzkie nie zawsze bywają łatwe. Przekonał się o tym 25-latek, który wychodząc z wynajmowanego pokoju, nie podejrzewał, że okraść może go sąsiad z naprzeciwka. Co prawda wartość utraconego przedmiotu nie była duża, ale zaufanie będzie ciężko odbudować. O konsekwencjach swojego nieuczciwego zachowania niebawem, przez sąd, zostanie poinformowany 35-letni mieszkaniec Szczytna, który uszkodzi drzwi sąsiada i ukradł z jego pokoju słuchawki.

W niedzielę (21.06) około godz. 17:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, dotyczące włamania do wynajmowanego pokoju położonego w mieszkaniu na terenie Szczytna. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego potwierdzili zgłoszoną interwencję. W rozmowie z 25-latkiem ustalili, że jedyna rzecz jaka zniknęła z pokoju to słuchawki. Mężczyzna wycenił wartość poniesionych strat na kwotę 60 złotych.

Policjanci ze szczycieńskiej komendy jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę. Okazało się, że był nim 35-letni mieszkaniec Szczytna, mieszkający z pokrzywdzonym po sąsiedzku. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej komendy. 35-latek w trakcie przesłuchania przyznał się do kradzieży z włamaniem.

Kodeks Karny za przestępstwo kradzieży z włamaniem przewiduje karę od rok do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKPP Szczytno
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x