20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Awaria olsztyńskiego tramwaju

Strona główna Wiadomości Galerie Awaria olsztyńskiego tramwaju
reklama

Taki temat miały czwartkowe (17.12) ćwiczenia miejskich służb. Szkolenie miało na celu przygotowanie się do sytuacji wykolejenia tramwaju, dlatego też w pobliżu zajezdni tramwajowej można było zobaczyć Tramino, które zawisło na podnośniku. Na miejscu trenowali m.in. funkcjonariusze straży pożarnej oraz pogotowie techniczne.

reklama

https://www.youtube.com/watch?v=Gi4PvcqAfwA&feature=youtu.be

reklama
reklama

27 KOMENTARZE

  1. Na żadnym ze zdjęć nie ma ani jednego strażaka. Plącze się tam niezbyt składnie kilkunastu robotników, a najczęstszym widocznym środkiem ratunkowym są drewniane klocki. Profesjonalizm w działaniu aż bije w oczy!

  2. Dlaczego tytuł sygeruje awarię – która nie nastąpiła, bo były to jedynie ćwiczenia? Rzetelność mediów najwyższych lotów ;).
    Sprane mózgi podatne na manipulacje niestety łykną „awarię” i zacznie się hejt na cały kraj, jak długi i szeroki – na tramwaje w Olsztynie.

  3. Ćwiczyli tylko jak go postawić na tory tak? To jeszcze niech przećwiczą wykolejenie tram z przewróceniem się na bok i zerwaniem trakcji. A właśnie, czy trakcja jest pod ciągłym monitoringiem, że jak się zerwie to ktoś od razu wyłączy prąd? A może świadek ma zadzwonić pod 112?

  4. Zmieńcie tytuł albo napiszcie w cudzysłowiu bo zachowujecie się jak Gówno Wyborcze robiąc takie tytuły nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

    Zmieńcie tytuł na „Symulacja awarii tramwaju” albo „Test służb technicznych tramwajowych” bo jak widać poniżej tępaków i debili którzy nie wiedzą o co chodzi a plują jadem nie brakuje (komentują bez przeczytania artykułu).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma