fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 6 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Joanna Jędrzejczyk z własną kawiarnią w Olsztynie? „Kocham Warmię i Mazury”

Gwiazda MMA, Joanna Jędrzejczyk, opowiedziała o swoich planach na przyszłość. W tym, o inwestycji w kawiarnie. Jedna z nich znajdzie się w Olsztynie.

Olsztyńska gwiazda w telewizji śniadaniowej zdradziła, że chce otworzyć dwie kawiarnie – jedną w Olsztynie, a drugą w Trójmieście:

„W Trójmieście już rozpoczęłam pewne inwestycje. Chcę mieć kawiarnie w tych dwóch miejscach, bo kocham te miasta. Kocham Warmię i Mazury oraz naturę. Tutaj mam swoją rodzinę, siostry. Oni zawsze byli ze mną”

Poza kawiarnią, trwa również budowa jej nowego domu w Olsztynie. Na ten moment nieznana jest przybliżona data powstania kawiarni, jej nazwa czy lokalizacja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...