fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Joanna Jędrzejczyk z własną kawiarnią w Olsztynie? „Kocham Warmię i Mazury”

Wiadomości Joanna Jędrzejczyk z własną kawiarnią w Olsztynie? "Kocham Warmię i Mazury"

Gwiazda MMA, Joanna Jędrzejczyk, opowiedziała o swoich planach na przyszłość. W tym, o inwestycji w kawiarnie. Jedna z nich znajdzie się w Olsztynie.

Olsztyńska gwiazda w telewizji śniadaniowej zdradziła, że chce otworzyć dwie kawiarnie – jedną w Olsztynie, a drugą w Trójmieście:

„W Trójmieście już rozpoczęłam pewne inwestycje. Chcę mieć kawiarnie w tych dwóch miejscach, bo kocham te miasta. Kocham Warmię i Mazury oraz naturę. Tutaj mam swoją rodzinę, siostry. Oni zawsze byli ze mną”

Poza kawiarnią, trwa również budowa jej nowego domu w Olsztynie. Na ten moment nieznana jest przybliżona data powstania kawiarni, jej nazwa czy lokalizacja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x