fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Joanna Jędrzejczyk z własną kawiarnią w Olsztynie? „Kocham Warmię i Mazury”

Wiadomości Joanna Jędrzejczyk z własną kawiarnią w Olsztynie? "Kocham Warmię i Mazury"

Gwiazda MMA, Joanna Jędrzejczyk, opowiedziała o swoich planach na przyszłość. W tym, o inwestycji w kawiarnie. Jedna z nich znajdzie się w Olsztynie.

Olsztyńska gwiazda w telewizji śniadaniowej zdradziła, że chce otworzyć dwie kawiarnie – jedną w Olsztynie, a drugą w Trójmieście:

„W Trójmieście już rozpoczęłam pewne inwestycje. Chcę mieć kawiarnie w tych dwóch miejscach, bo kocham te miasta. Kocham Warmię i Mazury oraz naturę. Tutaj mam swoją rodzinę, siostry. Oni zawsze byli ze mną”

Poza kawiarnią, trwa również budowa jej nowego domu w Olsztynie. Na ten moment nieznana jest przybliżona data powstania kawiarni, jej nazwa czy lokalizacja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: