fbpx
-0 C
Olsztyn
Friday, 9 December, 2022
reklama

Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy

WiadomościGliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wicepremier Piotr Gliński powiedział w Olsztynie, że Andrzej Duda i jego formacja polityczna walczą o zwycięstwo w pierwszej turze wyborów prezydenckich. “Naszym głównym atutem jest wiarygodność” – podkreślił.

Wicepremier Gliński podczas spotkania z sympatykami PiS w Olsztynie przekonywał, że zwycięstwo Andrzeja Dudy w pierwszej turze jest możliwe. “Proszę was wszystkich o mobilizację, ostatni tydzień kampanii będzie decydujący” – powiedział i zaapelował do zebranych, by wywieszali plakaty i banery, przekonywali sąsiadów, namawiali do głosowania na Dudę w mediach społecznościowych.

W ocenie ministra kultury “wiarygodność to główny atut” w zestawieniu w kontrkandydatem “który nie wie, kiedy był posłem”.

Gliński zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę, podkreślając, że tylko on jest gwarantem kontynuacji obecnych reform w dziedzinie społecznej, gospodarczej i obronności. “Jak można głosować na gościa, który chce mieć swoje lotnisko w Berlinie? Jak tak, niech będzie prezydentem w Berlinie” – mówił.

Marcin Kulasek: Nuclear Sharing, więcej pytań niż odpowiedzi [OPINIA]

Podobnie jak podczas wcześniejszych niedzielnych wizyt w Nidzicy i Ostródzie wicepremier podkreślał, że reelekcja Dudy zapewni kontynuację reform wprowadzanych przez PiS.

Podczas wiecu w Olsztynie wicepremier Gliński złożył kwiaty pod tablicą na murze olsztyńskiego zamku, która upamiętnia Polaków walczących o polskość Warmii i Mazur. Tablica została zawieszona na zamku w 1965 roku. Gliński krótko zwiedził także sam zamek.

Po oficjalnej wizycie wicepremier ma się spotkać z arcybiskupem warmińskim Józefem Górzyńskim. Wizyta ma mieć charakter prywatny, a rzecznik kurii ks. Marcin Sawicki powiedział, że wiąże się ona z dawnym zaproszeniem wicepremiera przez biskupa na uroczystości w Św. Lipce.

Podczas wizyty Piotra Glińskiego nad Olsztynem szalała burza. W związku z tym uczestnicy spotkania i sam wicepremier skryli się w przedsionku zamkowym.

Bosak w Olsztynie o niskiej dzietności: rząd zrobił niewiele, by ten kryzys na serio rozwiązać

Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy Gliński w Olsztynie: byliśmy traktowani jak śmieci, ale udało się ten system pokonać. Chcą wrócić do władzy

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze