fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Niebawem wznowione loty z lotniska Olsztyn Mazury do Dortmundu

reklama

Połączenie lotnicze na trasie Olsztyn Mazury – Dortmund oferowane przez węgierskie linie lotnicze Wizz Air wraca do siatki połączeń. Pierwszy lot zaplanowany jest na 19 czerwca – podał w środę rzecznik prasowy lotniska Olsztyn Mazury Dariusz Naworski.

Jak podkreślił rzecznik, po trzech miesiącach następuje stopniowe odmrożenie pasażerskiego ruchu lotniczego, wstrzymanego na skutek trwającej na świecie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

19 czerwca na lotnisko Olsztyn-Mazury powróci połączenie Wizz Air łączące Warmię i Mazury z Zagłębiem Ruhry. Pasażerowie będą mogli skorzystać z lotów na tej trasie początkowo dwa, a od początku lipca trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki.

reklama

Kolejnym połączeniem, które wróci do rozkładu lotów mazurskiego lotniska, będą loty krajowe do Krakowa, które ruszą zgodnie z rozkładem 22 czerwca. LOT oferuje swoim pasażerom rejsy na tej trasie również trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, zarówno linie lotnicze, jak i lotnisko w Szymanach wprowadziły nowe procedury. Do najważniejszych z nich zaliczyć można przestrzeganie zaleceń sanitarnych na lotnisku oraz na pokładzie samolotu, takich jak: noszenie maseczki ochronnej, zachowywanie bezpiecznego dystansu społecznego oraz dbanie o higienę rąk. Zarówno powierzchnie terminala pasażerskiego, jak i kabina samolotu będą regularnie dezynfekowane.

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze