fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 11 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Niebawem wznowione loty z lotniska Olsztyn Mazury do Dortmundu

Połączenie lotnicze na trasie Olsztyn Mazury – Dortmund oferowane przez węgierskie linie lotnicze Wizz Air wraca do siatki połączeń. Pierwszy lot zaplanowany jest na 19 czerwca – podał w środę rzecznik prasowy lotniska Olsztyn Mazury Dariusz Naworski.

Jak podkreślił rzecznik, po trzech miesiącach następuje stopniowe odmrożenie pasażerskiego ruchu lotniczego, wstrzymanego na skutek trwającej na świecie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

19 czerwca na lotnisko Olsztyn-Mazury powróci połączenie Wizz Air łączące Warmię i Mazury z Zagłębiem Ruhry. Pasażerowie będą mogli skorzystać z lotów na tej trasie początkowo dwa, a od początku lipca trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki.

Kolejnym połączeniem, które wróci do rozkładu lotów mazurskiego lotniska, będą loty krajowe do Krakowa, które ruszą zgodnie z rozkładem 22 czerwca. LOT oferuje swoim pasażerom rejsy na tej trasie również trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, zarówno linie lotnicze, jak i lotnisko w Szymanach wprowadziły nowe procedury. Do najważniejszych z nich zaliczyć można przestrzeganie zaleceń sanitarnych na lotnisku oraz na pokładzie samolotu, takich jak: noszenie maseczki ochronnej, zachowywanie bezpiecznego dystansu społecznego oraz dbanie o higienę rąk. Zarówno powierzchnie terminala pasażerskiego, jak i kabina samolotu będą regularnie dezynfekowane.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Weekendowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z trzech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...