5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Obywatelskie ujęcie sklepowego złodzieja

WiadomościObywatelskie ujęcie sklepowego złodzieja

Do policyjnego aresztu trafił 33-letni mieszkaniec Ostródy, który ukradł w jednym z olsztyńskich marketów gry komputerowe i kosmetyki. W jego zatrzymaniu pomogły współpraca i wymiana informacji między pracownikami sieci sklepów. 

reklama

W niedzielę po godz. 11.30 olsztyńscy policjanci zostali poinformowani o ujęciu sprawcy kradzieży w jednym z olsztyńskich marketów. Na miejsce natychmiast pojechał patrol policji. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że 33-latek ponad godzinę wcześniej, z terenu innej placówki sieci sklepów, ukradł gry komputerowe i kosmetyki warte ponad 600 zł.

Z informacji uzyskanych od zgłaszających wynikało, że pracownicy sklepu, po otrzymaniu informacji o kradzieży towaru w sąsiedniej placówce i dysponując wizerunkiem sprawcy, zauważyli mężczyznę na terenie swojego sklepu i ujęli go – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

reklama

Mieszkaniec Ostródy został zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu. Prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Olsztyńscy policjanci zatrzymali braci na gorącym uczynku. To nie jest ich jedyne przewinienie
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Przestępcy grasowali po powiecie. Grozi im długa kara pozbawienia wolności
Olsztyńscy policjanci zatrzymali braci na gorącym uczynku. To nie jest ich jedyne przewinienie