17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Auta w częściach i płomieniach. Tragiczna czołówka osobówek

BartoszyceAuta w częściach i płomieniach. Tragiczna czołówka osobówek

W nocy na drodze prowadzącej do przejścia granicznego w Bezledach doszło do wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba. Dzięki szybkiej reakcji naocznego świadka zdarzenia udało się uratować jednego z kierujących.

reklama

Dyżurny bartoszyckiej policji po godz. 2 w nocy odebrał informację o zdarzeniu, do jakiego doszło na trasie Bartoszyce–Bezledy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem vento Sebastian B., 37-letni mieszkaniec gminy Kolno, z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym samochodem. Osobowym audi 80 kierował 37-letni mieszkaniec Bartoszyc.

policja bartoszyce wypadek czolowe 2

reklama

W wyniku zderzenia Sebastian B. zginął na na miejscu. Siła zderzenia była tak duża, że jego volkswagen rozpadł się na 2 części, a audi po chwili stanęło w płomieniach – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – Dzięki szybkiej reakcji naocznego świadka zdarzenia, który chwilę przed wybuchem pożaru zadbał o to, by kierujący audi znalazł się w bezpiecznym miejscu, udało się uratować mu życie.

Przez kilka godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli wszelkie ślady na miejscu zdarzenia i wyjaśniają jego okoliczności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane