fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Posiadał, udzielał, sprzedawał oraz kierował pod wpływem amfetaminy

Wiadomości Posiadał, udzielał, sprzedawał oraz kierował pod wpływem amfetaminy

Posiadanie, udzielanie, sprzedaż oraz kierowanie pod wpływem narkotyków – takie zarzuty usłyszał 37-latek. Mężczyzna w mieszkaniu miał ponad 30 gramów amfetaminy kiedy „odwiedzili” go policjanci. Mieszkaniec powiatu iławskiego w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Suscy policjanci podczas patrolu miasta i gminy zauważyli znanego im z wcześniejszych interwencji kierującego audi. W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali 37-latka do kontroli drogowej. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy mężczyźnie biały proszek, który po zbadaniu narkotestem okazał się amfetaminą. Mieszkaniec powiatu iławskiego trafił do policyjnej celi. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli ponad 30 gramów amfetaminy. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna poczęstował narkotykiem swojego pasażera oraz sprzedał je innemu znajomemu. Okazało się także, że 37-latek również kierował samochodem pod ich wpływem. W przeszłości mężczyzna był już karany za to przestępstwo. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcowi powiatu iławskiego, do których się przyznał. Postępowanie w tej sprawie policjanci zakończyli aktem oskarżenia, który trafił już do sądu.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za samo udzielenie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x