fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 23 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy?

Wiadomości Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy?

Wczoraj doszło do potrącenia młodego mężczyzny w ruchliwym centrum Olsztyna. Wracamy do tematu po uzyskaniu nowych wiadomości. 

Według informacji jakie udało nam się uzyskać od rzecznika straży pożarnej 19-latek wpadł pod autobus, który przewoził 20 pasażerów.

Dziś więcej szczegółów uzyskaliśmy od olsztyńskiej policji: – Zdarzenie ostatecznie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa. Sprawcą tego zdarzenia, okazał się młody mężczyzna, który wszedł bezpośrednio przed jadący pojazd. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Olsztynie nałożyli na pieszego mandat karny za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Na miejscu, bezpośrednim świadkiem zdarzenia był inny młody mężczyzna, który bezinteresownie udzielał pomocy potrąconemu. Ten miał rozcięta głowę i mocno krwawił.

Po całym zdarzeniu chłopak leżał zabandażowany i robił sobie selfie telefonem. – relacjonował nam kolejny świadek.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy?

Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy?

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: