fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 9 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy?

Wczoraj doszło do potrącenia młodego mężczyzny w ruchliwym centrum Olsztyna. Wracamy do tematu po uzyskaniu nowych wiadomości. 

Według informacji jakie udało nam się uzyskać od rzecznika straży pożarnej 19-latek wpadł pod autobus, który przewoził 20 pasażerów.

Dziś więcej szczegółów uzyskaliśmy od olsztyńskiej policji: – Zdarzenie ostatecznie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa. Sprawcą tego zdarzenia, okazał się młody mężczyzna, który wszedł bezpośrednio przed jadący pojazd. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Olsztynie nałożyli na pieszego mandat karny za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Na miejscu, bezpośrednim świadkiem zdarzenia był inny młody mężczyzna, który bezinteresownie udzielał pomocy potrąconemu. Ten miał rozcięta głowę i mocno krwawił.

Po całym zdarzeniu chłopak leżał zabandażowany i robił sobie selfie telefonem. – relacjonował nam kolejny świadek.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy?

Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy? Potrącenie 19-latka pod Aurą. Kto zawinił: kierowca autobusu, czy pieszy?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...