17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Olsztyńscy urzędnicy rapują. Podjęli wyzwanie #hot16challenge2

OlsztynOlsztyńscy urzędnicy rapują. Podjęli wyzwanie #hot16challenge2

#hot16challenge2 to jedno najpopularniejszych hashtagów używanych w mediach społecznościowych w ostatnich miesiącach. Teraz wyzwanie przyjęli też olsztyńscy wodociągowcy!

reklama


Od początku trwania drugiej edycji #hot16challenge w serwisie YouTube umieszczono już blisko 4 tysiące nagrań. Pracowników PWiK nominowali do tego wyzwania  wodociągowcy z Kielc. Ta wiadomość błyskawicznie obiegła olsztyński zakład.

– Zabraliśmy się do pracy, zwłaszcza, że chodzi nie tylko o nagranie piosenki, ale również pomoc w walce z koronawirusem – mówi Anita Chudzińska, rzecznik prasowy olsztyńskich wodociągów. – Następnego dnia rano kolega przyniósł tekst. Troszkę go zmodyfikowaliśmy i dodaliśmy kilka wersów.

reklama

Część pracowników od razu zgłosiła się do udziału w nagraniu, ale do zrealizowania projektu zabrakło dwóch osób – Naszą ofiarą „padł” przechodzący akurat korytarzem informatyk Andrzej oraz dziewczyny z laboratorium Magda i Paula – dodaje Anita Chudzińska.

Nagranie dźwięku zrealizowali członkowie Teatrzyku Piosenki Satyrycznej „Czyści jak łza”. Ekipa służyła też dobrą radą i pomocą. W teledysku w kolejności występują: Jacek Zyśk, Iwona Pietrzak, Tomek Wilk, Ewa Źródlewska, Aneta Milewska, Andrzej Piotrowicz, Magda Bałdyga, Paula Banach i Piotr Duliszewski.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane