fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 4 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyńscy urzędnicy rapują. Podjęli wyzwanie #hot16challenge2

#hot16challenge2 to jedno najpopularniejszych hashtagów używanych w mediach społecznościowych w ostatnich miesiącach. Teraz wyzwanie przyjęli też olsztyńscy wodociągowcy!


Od początku trwania drugiej edycji #hot16challenge w serwisie YouTube umieszczono już blisko 4 tysiące nagrań. Pracowników PWiK nominowali do tego wyzwania  wodociągowcy z Kielc. Ta wiadomość błyskawicznie obiegła olsztyński zakład.

– Zabraliśmy się do pracy, zwłaszcza, że chodzi nie tylko o nagranie piosenki, ale również pomoc w walce z koronawirusem – mówi Anita Chudzińska, rzecznik prasowy olsztyńskich wodociągów. – Następnego dnia rano kolega przyniósł tekst. Troszkę go zmodyfikowaliśmy i dodaliśmy kilka wersów.

Część pracowników od razu zgłosiła się do udziału w nagraniu, ale do zrealizowania projektu zabrakło dwóch osób – Naszą ofiarą „padł” przechodzący akurat korytarzem informatyk Andrzej oraz dziewczyny z laboratorium Magda i Paula – dodaje Anita Chudzińska.

Nagranie dźwięku zrealizowali członkowie Teatrzyku Piosenki Satyrycznej „Czyści jak łza”. Ekipa służyła też dobrą radą i pomocą. W teledysku w kolejności występują: Jacek Zyśk, Iwona Pietrzak, Tomek Wilk, Ewa Źródlewska, Aneta Milewska, Andrzej Piotrowicz, Magda Bałdyga, Paula Banach i Piotr Duliszewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...