fbpx
1 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej

WiadomościBrawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wczoraj doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującej osobowym renault po godzinie 20:00 na ul. Sielskiej w Olsztynie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika że, 20-letnie kobieta, która jechała ul. Sielską w kierunku ul. Kapitańskiej, na łuku drogi w lewo straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, wpadła w poślizg, uderzyła w przydrożny krawężnik od którego się odbiła, jej auto obróciło się wokół własnej osi i zatrzymało się na jezdni blokując prawy pas ruchu ul. Sielskiej.

Autem podróżowały trzy osoby – na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało choć sytuacja wyglądało bardzo poważnie. Na miejscu pracowała załoga karetki pogotowia, z której załogi lekarz nie stwierdził żadnych obrażeń wśród uczestników kolizji drogowej. – poinformował podkom. Rafał Prokopczyk.

64-letnia kierująca wjechała w dom

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Olsztynie, ustalili, że przyczyną zdarzenia drogowego była nadmierna prędkość. Badanie alkomatem, nie wykazało u kierującej obecności alkoholu w chwili zdarzenia. Policjanci, z uwagi na stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowego zdecydowali się, aby zatrzymać 20-latce jej uprawnienia do kierowania pojazdami i skierowali sprawę do rozpatrzenia do sądu.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej Brawurową jazdę 20-latka skończyła na krawężniku. Auto obróciło się wokół własnej osi na ul. Sielskiej

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze