fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 15 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Uwaga kierowcy! Zablokowana droga

Droga krajowa nr 16 jest zablokowana w miejscowości Dłużki między Olsztynem, a Ostródą. Ciężarówka wpadła tam w poślizg i naczepa zablokowała całą szerokość drogi. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk poinformował, że wszystkie pojazdy kierowane są na objazdy. „Kierowca tira na łuku drogi stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i ciągnik auta wjechał na pobocze, zaś naczepa całkowicie zablokowała drogę” – powiedział Prokopczyk.

Naczepa, która stoi w poprzek jezdni jest pusta. Policja zapowiada jednak, że odblokowanie drogi może zająć kilka godzin.

Kierowca tira był trzeźwy. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W czwartek w woj. warmińsko-mazurskim przelotnie pada deszcz.

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...