reklama
Na al. Sikorskiego wjechał w drzewo
Na al. Sikorskiego kierowca Peugeota stracił panowanie nad pojazdem podczas wyprzedzania i uderzył w drzewo. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
reklama
0 komentarzy
Najlepsze
reklama
reklama