fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ojciec z synem ścigali się na „siódemce”. Pędzili ponad 200 km/h gdy zostali złapani przez policję

Głównym powodem policyjnych interwencji podejmowanych na drodze ekspresowej S7 jest nadmierna prędkość jadących tą drogą samochodów. Tak też było podczas spotkania policjantów z dwoma kierującymi, ojcem i synem, którzy w tym samym czasie popełnili to wykroczenie. Dla obu zakończyło się to mandatami i punktami karnymi.

W miniony czwartek (21.05.2020) o godz. 15:25 na drodze ekspresowej S7 policjanci nidzickiej drogówki podczas służby radiowozem wyposażonym w videorejestrator zauważyli dwa pojazdy osobowe, jadące z nadmierną prędkością w kierunku Warszawy.

Za kierownicą chevroleta siedział 24-latek. Drugi sprawca wykroczenia, 55-latek, kierował toyotą. Jak się w trakcie kontroli drogowej okazało, zatrzymani kierujący to… ojciec i syn. Młodszy z nich jechał z prędkością 204 km/h, a starszy 205 km/h. W związku z prowadzonymi pracami porządkowymi na drodze S7 k/m Nidzica, na tym odcinku dokonywania pomiaru dopuszczalna prędkość wynosiła nie 120 km/h a 80 km/h.

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o ponad 100 km/h przez mieszkańców Warszawy, skutkowało nałożeniem przez funkcjonariuszy na każdego z mężczyzn mandatu w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi zarówno dla ojca, jak i syna.

ŹródłoKWP Olsztyn

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...