fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 31 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

34-latek znalazł przy drzewie w parku amfetaminę


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna ten miał przy sobie foliowe zawiniątko z białym proszkiem oraz zapalniczkę, w której ukrył kolejne porcje. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 150 gramów białej substancji. Część tego proszku to amfetamina, którą 34-latek znalazł przy drzewie w parku miejskim. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (17.05.2020) kryminalni z piskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Ustalili bowiem, że mężczyzna ten może posiadać środki odurzające i nie mylili się.

Mieszkaniec Pisza miał przy sobie zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Kolejne zawiniątka policjanci znaleźli w jego zapalniczce. 34-latek twierdził, że jest to amfetamina, którą dwa tygodnie wcześniej znalazł przy drzewie w parku miejskim.

W tej sytuacji kryminalni przeszukali mieszkanie tego mężczyzny pod kątem znalezienia kolejnych porcji narkotyków. Znaleźli je w piwnicy. Zawiniątka z proszkiem koloru białego i żółtego schowane były w szklanym słoiczku, w saszetce z materiału oraz większym woreczku strunowym. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 150 gramów tych substancji.

Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczone przez policjantów substancje to środki odurzające wówczas mieszkaniec Pisza usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia do lat 3.

ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Dlaczego warto studiować w Elblągu a nie w Olsztynie?

Konkurencyjna oferta edukacyjna i doskonała baza dydaktyczna – tym kusi przyszłych kandydatów na studia Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Jeszcze parę lat temu pomysł studiowania w Elblągu...

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Konkurs