fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej

WiadomościGroźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Rano doszło do awarii na ul. Jagiellońskiej. Podczas prac budowlanych operator koparki uszkodził rurę z gazem.

Na miejsce zadysponowano trzy wozy strażackie w sile 11 ludzi. Do zdarzenia doszło po godz. 7 rano na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie.
– Podczas prac budowlanych operator koparki uszkodził rurę doprowadzającą gaz. Na miejscu nie ma zagrożenia, więc nie trzeba było ewakuować mieszkańców. – powiedział nam st. kpt. Łukasz Jasiński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze