27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej

OlsztynGroźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej

Rano doszło do awarii na ul. Jagiellońskiej. Podczas prac budowlanych operator koparki uszkodził rurę z gazem.

reklama

Na miejsce zadysponowano trzy wozy strażackie w sile 11 ludzi. Do zdarzenia doszło po godz. 7 rano na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie.
– Podczas prac budowlanych operator koparki uszkodził rurę doprowadzającą gaz. Na miejscu nie ma zagrożenia, więc nie trzeba było ewakuować mieszkańców. – powiedział nam st. kpt. Łukasz Jasiński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej Groźna sytuacja. Doprowadzili do przerwania instalacji gazowej na ul. Jagiellońskiej

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane