fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie

WiadomościObchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W związku z ograniczeniami czasu pandemii, nie odbyły się uroczyste wojewódzkie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. Niektórzy oficjele oraz mieszkańcy Olsztyna nie zapomnieli jednak o tym historycznym wydarzeniu. 

reklama

Wojewoda Artur Chojecki, Marszałek Gustaw Brzezin, olsztyńscy radni i politycy w sposób symboliczny uczcili  uroczystości. 3 maja o godzinie 11.00 wzięli udział we Mszy Świętej w katedrze św. Jakuba w Olsztynie, a następnie złoży kwiaty pod Kolumną Orła Białego na placu Konsulatu Polskiego w Olsztynie.

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie

reklama

Potem członkowie Prawa i Sprawiedliwości wraz z prezesem tej partii Jerzym Szmitem złożyli wieńce na pl. Solidarności.  W parku Kusocińskiego zasadzono symboliczne dęby.

reklama

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie

 

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama