fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 sierpnia, 2021

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie

reklama
reklama
Wyślij przez
W związku z ograniczeniami czasu pandemii, nie odbyły się uroczyste wojewódzkie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. Niektórzy oficjele oraz mieszkańcy Olsztyna nie zapomnieli jednak o tym historycznym wydarzeniu. 

Wojewoda Artur Chojecki, Marszałek Gustaw Brzezin, olsztyńscy radni i politycy w sposób symboliczny uczcili  uroczystości. 3 maja o godzinie 11.00 wzięli udział we Mszy Świętej w katedrze św. Jakuba w Olsztynie, a następnie złoży kwiaty pod Kolumną Orła Białego na placu Konsulatu Polskiego w Olsztynie.

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie

reklama

Potem członkowie Prawa i Sprawiedliwości wraz z prezesem tej partii Jerzym Szmitem złożyli wieńce na pl. Solidarności.  W parku Kusocińskiego zasadzono symboliczne dęby.

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Olsztynie

 


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
reklama

Popularne filmiki z Olsztyna i regionu

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Niezalogowany użytkownik musi zaakceptować poniższe warunki
0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze