fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski

reklama

Dzisiaj o godz. 15:50 na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Żołnierskiej doszło do kolizji trzech pojazdów, w tym autobusu linii nr 116.

38-letnia kierująca osobowym BMW jechała ul. Dworcową od ul. Piłsudskiego. Nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej, która nadawała sygnał czerwony. Wjeżdżając na skrzyżowanie doprowadziła do zderzenia z jadącym od lewej strony osobowy audi. Następnie BMW odbiło się i uderzyło w autobus, którym podróżowało 10 pasażerów.

Brak osób rannych, wszyscy kierowcy trzeźwi.

reklama

Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski Kierująca BMW wjechała na czerwonym. Uderzyła w autobus miejski

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze