fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Buntownik z wybory. Palił papierosa w miejscu objętym zakazem. Najbliższy rok spędzi w więzieniu

Wiadomości Buntownik z wybory. Palił papierosa w miejscu objętym zakazem. Najbliższy rok spędzi...

Olsztyńscy policjanci na terenie dworca zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 41-latek zwrócił na siebie uwagę funkcjonariuszy, ponieważ palił papierosa w miejscu objętym zakazem. Teraz najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Wczoraj (27.04.2020) olsztyńscy policjanci podczas patrolu na terenie dworca zauważyli mężczyznę, który palił papierosa w miejscu zabronionym. Na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać, w związku z czym postanowili go wylegitymować.

Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 41-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie na podstawie listu gończego celem odbycia kary roku pozbawienia wolności.

41-latek został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x