fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 31 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zakupy spożywcze bez wychodzenia z domu? Nic prostszego, zamów je do domu w mieście Olsztyn


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Niebezpieczeństwo związane z zakażeniem COVID-19 w Polsce nie mija. Robienie zakupów w sklepach stacjonarnych to narażanie nie tylko siebie, ale i osób dookoła. Na szczęście, masz możliwość kupna wszystkich niezbędnych artykułów spożywczych na Zakupy Olsztyn.

Istniejący od marca sklep internetowy, to dowód na dbanie o nasze bezpieczeństwo, w tych trudnych czasach. Nie musisz już stać w długich kolejkach, ryzykować kontaktu z możliwie zarażoną osobą w sklepie… wystarczy, że złożysz zamówienie, a potem odbierzesz je spod swoich drzwi.

Sama procedura zakupów jest banalnie prosta:

-Wchodzisz na stronę: zakupyolsztyn.pl
-Wybierasz interesujące Cię produkty i pakujesz je do wirtualnego koszyka
-następnie wybierasz sposób dostawy
-podajesz swoje dane i telefon, by kurier z Twoimi zakupami, mógł się z Tobą skontaktować
-Składasz zamówienie i płacisz
… I TYLE.
Zakupy Olsztyn nie tylko oferują możliwość zakupów i dowozu, dla mieszkańców naszego miasta, ale również z 28 okolicznych wiosek i miasteczek.

Co wyróżnia Zakupy Olsztyn na tle innych sklepów z dostawą? Przede wszystkim, szeroki wybór artykułów, który jest codziennie uzupełniany. Brakuje Twoje ulubionego produktu? Nic prostszego, wystarczy skontaktować się ze sklepem drogą mailową i zapytać o jego uzupełnienie. Dla nowych klientów, przewidziany jest rabat w wysokości 5%!
Jedną z najlepszych rzeczy dla osoby zamawiającej produkty z internetu, jest darmowa dostawa. I tu właśnie ją znajdziesz. Wystarczy, że zrobisz  zakupy za minimum 150 zł, a za przesyłkę pod swoje drzwi nie zapłacisz nic.

Zakupy Olsztyn to także gwarancja produktów najwyższej jakości. Współpracują oni m.in. z piekarnią Cymes, która zapewnia im świeże pieczywo, jak i słodkie przekąski.

Rozwiązanie, na które wszyscy w czasie pandemii czekaliśmy. Zakupy online to najrozsądniejszy wybór jakiego możemy dokonać, by nie narażać naszego zdrowia, a kiedy jest to tak proste i szybkie jak na ZakupyOlsztyn.pl, nie ma co dłużej zwlekać ze zrobieniem zapasów.

Więcej na Facebooku: facebook.com/zakupyolsztynpl

Więcej:

Porady, jak bezpiecznie robić zakupy w dobie koronawirusa

Jak olsztynianie robią zakupy w sieci? [INFOGRAFIKA]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Konkurs