fbpx
1 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

Tajemnicza śmierć w „Wiosce Smerfów” na Pieczewie. Zwłoki znalazł listonosz

WiadomościTajemnicza śmierć w "Wiosce Smerfów" na Pieczewie. Zwłoki znalazł listonosz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do zdarzenia doszło na ul. Jeziołowicza w Olsztynie. W lokalu usługowym w tzw. „Wiosce Smerfów” znaleziono nieżywego mężczyznę. 

Grupa osób spożywających piwo „pod chmurką” zawiadomiła policję, że znaleźli martwą osobę. Zgłaszającym był listonosz, który spotkał się z kolegami po pracy.
Czekaliśmy z publikacją artykułu aby uzyskać komentarz policji w tej sprawie.

– W dniu 09.04.2020 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informacje o znalezieniu ciała 50-latak w jednym z lokali na terenie miasta. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna tam mieszkał. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Na miejsce przybył też lekarz, który stwierdził zgon. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w prosektorium do badań. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczynę śmierci mężczyzny.

Nie żyje Jerzy Urban rzecznik prasowy rządu PRL w stanie wojennym

Tajemnicza śmierć w „Wiosce Smerfów” na Pieczewie. Zwłoki znalazł listonosz Tajemnicza śmierć w „Wiosce Smerfów” na Pieczewie. Zwłoki znalazł listonosz Tajemnicza śmierć w „Wiosce Smerfów” na Pieczewie. Zwłoki znalazł listonosz

reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze