fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wesoły piekarz przyszedł do pracy z 2 promilami

Wiadomości Wesoły piekarz przyszedł do pracy z 2 promilami

Nietrzeźwy pracownik jednej z olsztyńskich piekarni nie dość, że wypiekał pieczywo, to jeszcze nie był w stanie prawidłowo ułożyć bułek i chleba na linii produkcyjnej. Kierownictwo zakładu uniemożliwiło 29-latkowi dalszą pracę. 

Wczoraj po północy olsztyńscy policjanci otrzymali informację o nietrzeźwym pracowniku w jednej z miejskich piekarni. Z relacji zgłaszającego wynikało, że od piekarza czuć było zapach alkoholu.

Wysłany na miejsce patrol policji potwierdził obawy zgłaszającego. Badanie alkomatem wykazało, że 29-letni mieszkaniec Olsztyna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że wypił jedno piwo i kieliszek wódki – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Jak ustalili mundurowi, nie dość, że pieczywo było źle wypieczone, to jeszcze 29-latek nie był w stanie prawidłowo ułożyć bułek i chleba na linii produkcyjnej.

Kierownik sklepu uniemożliwił mu dalszą pracę. Po kilkunastu minutach pijanego piekarza zastąpił trzeźwy zmiennik. Mężczyzna będzie musiał liczyć się z konsekwencjami popełnionego wykroczenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x