fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Znaleziono zwłoki mężczyzny na budowie Centaurusa w Olsztynie

Na budowie najwyższego budynku w Olsztynie znaleziono ciało 28-letniego mężczyzny. Śmierć nastąpiła najprawdopodobniej na skutek upadku. Okoliczności wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury – podał w środę Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji.

Policja została powiadomiona o tragicznym zdarzeniu w środę przed godz. 6.00. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w szybie windy na budowie przy skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Piłsudskiego. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, w tym technik kryminalistyki. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny zwłok i miejsca.

Ustalono tożsamość mężczyzny na podstawie znalezionego dowodu osobistego. To 28-letni mieszkaniec Barczewa. Powiadomiona została jego rodzina. Ciało zabezpieczono w prosektorium, gdzie wykonana zostanie sekcja zwłok. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Kompleks usługowo-mieszkalny Centaurus w śródmieściu Olsztyna będzie według inwestora najwyższym budynkiem na Warmii i Mazurach. W najwyższym punkcie ma liczyć 55 metrów i sięgać 18. piętra. Jego budowa trwa od 2018 roku.

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...