fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

25 tys. zł grzywny za złamanie kwarantanny domowej

Koronawirus 25 tys. zł grzywny za złamanie kwarantanny domowej

Mieszkaniec Morąga został ukarany 25 tys. zł grzywny za to, że będąc na kwarantannie domowej wielokrotnie wychodził z domu, np. na spacery, do sklepu, w gości do znajomej. 28-letni mężczyzna karę ma zapłacić w trybie natychmiastowym – poinformowała policja.

Grzywnę za złamanie zasad kwarantanny domowej nałożył na 28-letniego mężczyznę powiatowy inspektor sanitarny w Ostródzie.

„Za każdym razem, gdy policjanci stwierdzali, że ten mężczyzna naruszał zasady kwarantanny sporządzali dokumentację i przekazywali ją sanepidowi w Ostródzie. W czwartek została wydana decyzja w trybie administracyjnym o nałożeniu na tego człowieka wysokiej grzywny” – powiedziała oficer prasowa policji w Ostródzie Anna Balińska.

Policjanci kontrolujący zachowanie 28-latka, który miał przebywać na kwarantannie domowej zastali go m.in. przed blokiem, w sklepie, na spacerze oraz na wizycie u znajomej. „Do naruszenia zasad kwarantanny przez tego pana dochodziło wielokrotnie” – powiedziała Balińska.

Natomiast policja w Elblągu poinformowała w piątek, że grzywną w wysokości 5 tys. zł został ukarany mieszkaniec miasta, który złamał zasady kwarantanny domowej.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: