-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

61-letni kierowca Renault dachował. Śmigłowcem LPR przetransportowano go do szpitala

Szczytno61-letni kierowca Renault dachował. Śmigłowcem LPR przetransportowano go do szpitala

Szczycieńscy policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Jesionowiec –Kołodziejowy Grąd. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 61-letni kierowca Renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. 61-latka śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Olsztynie. W wypadku ucierpiał również 35-latetni pasażer, który został przewieziony do szpitala w Szczytnie. Obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi. Teraz szczycieńscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczność tego zdarzenia.

reklama

Wczoraj (07.04.2020r.) około godz. 17:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczącą zdarzenia drogowego, na drodze leśnej, na trasie Jesionowiec – Kołodziejowy Grąd.

Na miejsce został skierowany patrol z referatu ruchu drogowego szczycieńskiej komendy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 61-letni mieszkaniec gminy Wielbark jechał od miejscowości Jesionowiec w kierunku Kołodziejowego Grądu. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad „kierownicą”, zjechał z drogi i dachował. W pojeździe na miejscu pasażera znajdował się również 35-letni mieszkaniec gminy Wielbark.

reklama

Zarówno 61-letni kierujący, jak i 35-letni pasażer w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi. W wyniku odniesionych obrażeń 61-latka śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do Szpitala Wojewódzkiego w Olszynie. 35-latek został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Szczytnie.

Teraz szczycieńscy śledczy wyjaśnią dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

reklama

61-letni kierowca Renault dachował. Śmigłowcem LPR przetransportowano go do szpitala 61-letni kierowca Renault dachował. Śmigłowcem LPR przetransportowano go do szpitala

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia