fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023

Najlepsze Mikołajki tylko w Galerii Warmińskiej!

Robienie cukierków i lizaków, pokaz dziecięcej mody, porady kosmetyczne dla mam i ceremonia ważenia zawodników MMA dla tatusiów, no i oczywiście wizyta świętego Mikołaja i Śnieżynek – te i inne atrakcje czekają na dzieci i dorosłych w mikołajkowy weekend w Galerii Warmińskiej.

Mikołajki będziemy celebrować w Galerii Warmińskiej już od czwartku, 3 grudnia. W tym dniu w Sephorze rozpocznie się udzielanie porad konsultacyjnych dla pań (potrwają one do niedzieli). Porady będą dotyczyły zarówno pielęgnacji skóry, jak i wykonywania makijażu. Od 27 listopada dzieci będą mogły poszaleć w Lodowej Krainie (ta będzie działała aż do stycznia, ale każdego dnia są w niej inne atrakcje, więc wizyty tam nigdy się nie znudzą).
W piątek, 4 grudnia, o 16 Galerię Warmińską opanują fani MMA, ponieważ na ten czas zaplanowano ważenie zawodników przed galą Kaiser Fight Night.

Nowy park handlowy w Olsztynie. Otwarcie już wkrótce!

W sobotę i niedzielę o godz. 12, 14 i 16 będą się odbywały pokazy robienia lizaków i cukierków, a dzieci będą częstowane świeżo zrobionymi łakociami, a od godz. 13 do godz. 19 po Galerii Warmińskiej będzie krążył Mikołaj i Śnieżynki. Jak na Mikołaja przystało będzie on rozdawał prezenty, w tym m.in. zaproszenia do kina.

Dodatkową atrakcją mikołajkowej niedzieli będzie pokaz mody dziecięcej Fashion Kids Show, w którym najnowsze kolekcje dziecięcych ubrań z butików Galerii Warmińskiej zaprezentują dzieci, które same zgłosiły się do udziału w imprezie.

mikolajki warminska (1)