fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 6 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Miejski Szpital w Olsztynie opublikował dramatyczny apel o pomoc

Ruszyła zbiórka charytatywna na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.  Dyrekcja prosi o wsparcie finansowe naszego Szpitala.

Personel medyczny będzie potrzebował środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekujących. Zbieramy także fundusze na sprzęt medyczny tzn. Analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2. Każdy grosz się liczy!

Diagnostyka koronawirusa u pacjentów z podejrzeniem zakażenia ma duże znaczenie w kontekście ograniczania zasięgu epidemii. Badania wykorzystywane w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 to przede wszystkim, zgodnie z zalecaniami WHO, testy genetyczne metodą RT-PCR. Ze względu na rozprzestrzenianie się infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 pojawiła się konieczność monitorowania sytuacji epidemiologicznej w zagrożonych rejonach dlatego Laboratorium Analityczne Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie chce sprostać temu zadaniu.

Personel medyczny nadal będzie potrzebował środków ochrony osobistej.

Podarowany sprzęt i środki finansowe pomogą w walce z szerzącą się pandemią w województwie warmińsko – mazurskim i przyczynią się do wytężonej walki z panującym wirusem, a także przyśpieszą diagnostykę pacjentów z podejrzeniem zakażenia.

ABY POMÓC wejdź na https://zrzutka.pl/rv59jm.

 

Miejski Szpital w Olsztynie opublikował dramatyczny apel o pomoc

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...