fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Miejski Szpital w Olsztynie opublikował dramatyczny apel o pomoc

WiadomościMiejski Szpital w Olsztynie opublikował dramatyczny apel o pomoc

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Ruszyła zbiórka charytatywna na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.  Dyrekcja prosi o wsparcie finansowe naszego Szpitala.

reklama

Personel medyczny będzie potrzebował środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekujących. Zbieramy także fundusze na sprzęt medyczny tzn. Analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2. Każdy grosz się liczy!

reklama

Diagnostyka koronawirusa u pacjentów z podejrzeniem zakażenia ma duże znaczenie w kontekście ograniczania zasięgu epidemii. Badania wykorzystywane w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 to przede wszystkim, zgodnie z zalecaniami WHO, testy genetyczne metodą RT-PCR. Ze względu na rozprzestrzenianie się infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 pojawiła się konieczność monitorowania sytuacji epidemiologicznej w zagrożonych rejonach dlatego Laboratorium Analityczne Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie chce sprostać temu zadaniu.

Personel medyczny nadal będzie potrzebował środków ochrony osobistej.

reklama

Podarowany sprzęt i środki finansowe pomogą w walce z szerzącą się pandemią w województwie warmińsko – mazurskim i przyczynią się do wytężonej walki z panującym wirusem, a także przyśpieszą diagnostykę pacjentów z podejrzeniem zakażenia.

ABY POMÓC wejdź na https://zrzutka.pl/rv59jm.

 

Miejski Szpital w Olsztynie opublikował dramatyczny apel o pomoc

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama