fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

10.5 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Miejski Szpital w Olsztynie opublikował dramatyczny apel o pomoc

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Ruszyła zbiórka charytatywna na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.  Dyrekcja prosi o wsparcie finansowe naszego Szpitala.

Personel medyczny będzie potrzebował środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekujących. Zbieramy także fundusze na sprzęt medyczny tzn. Analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2. Każdy grosz się liczy!

reklama

Diagnostyka koronawirusa u pacjentów z podejrzeniem zakażenia ma duże znaczenie w kontekście ograniczania zasięgu epidemii. Badania wykorzystywane w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 to przede wszystkim, zgodnie z zalecaniami WHO, testy genetyczne metodą RT-PCR. Ze względu na rozprzestrzenianie się infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 pojawiła się konieczność monitorowania sytuacji epidemiologicznej w zagrożonych rejonach dlatego Laboratorium Analityczne Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie chce sprostać temu zadaniu.

Personel medyczny nadal będzie potrzebował środków ochrony osobistej.

Podarowany sprzęt i środki finansowe pomogą w walce z szerzącą się pandemią w województwie warmińsko – mazurskim i przyczynią się do wytężonej walki z panującym wirusem, a także przyśpieszą diagnostykę pacjentów z podejrzeniem zakażenia.

ABY POMÓC wejdź na https://zrzutka.pl/rv59jm.

 

reklama
reklama

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs