16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Warmińsko-mazurskie: nowe potwierdzone przypadki koronawirusa. Zmarły dwie osoby

OlsztynWarmińsko-mazurskie: nowe potwierdzone przypadki koronawirusa. Zmarły dwie osoby

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę rano o kolejnych 26 przypadkach zakażenia koronawirusem. Łącznie badania dały dotąd pozytywny wynik u 927 osób. Resort przekazał też, że zmarły kolejne dwie osoby: mężczyźni w wieku 41 i 71 lat.

reklama

Nowe przypadki, jak podało MZ, dotyczą dziewięciu osób z woj. śląskiego, czterech z woj. wielkopolskiego, czterech z woj. lubelskiego, trzech z woj. zachodniopomorskiego, trzech z woj. warmińsko-mazurskiego, a także dwóch osób z woj. podkarpackiego i jednej z woj. małopolskiego.

– Mamy 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. To kobiety w średnim wieku. 2 z powiatu olsztyńskiego, powróciły z Austrii, stan dobry, w domu. 1 z powiatu nowomiejskiego, transmisja lokalna, będzie hospitalizowana. – poinformował rzecznik wojewody.

reklama

Ministerstwo podało, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby: 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące. Ilość zgonów wzrosła tym samym do 12.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Obatel RP
25 marca 2020 11:37

Często widzimy nieodpowiedzialnych polityków i oni swoimi zachowaniami i decyzjami narażają nas na choroby i śmierć. Np. Dlaczego marszałek senatu poleciał do Włoch w okresie epidemii, dlaczego minister Szumowski jak wrócił z zagranicy i 8 dni temu i zobaczył ,że na lotnisku panuje totalny bałagan nie podjął zdecydowanych kroków zaradczych tylko ograniczył się powiedzieć o tym w mediach – kompletnie nie przygotowany do rządzenia i zarządzania kryzysem – do wymiany, a ten Duda , Morawiecki i ich boss J.Kaczyński to zupełnie nieodpowiedzialni ludzie. Kto nami rządzi???Teraz przydałby się drugi Jaruzelski.

marek
25 marca 2020 10:08

Zdecydowana większość nowych zakażeń to osoby, które wróciły z zagranicy. PiS pozamykal nas w domach, zniszczymy swoją gospodarkę popadając w głęboką recesję. Jednocześnie sprowadza tysiące osób z rejonów pandemicznych. PiS rozwali gospodarkę i jednocześnie zabije tysiące Polaków. Anglicy mieszkający w Hiszpanii nie mogą teraz wrócić do UK bo nie ma lotów. Włosi nie mogą się przemieszczać z północy na południe, żeby nie roznosić zaraz. Ale jakby byli chętni wyborcy… tzn Polacy na lot z Bergamo to już Mateusz by wysyłał po nich samolot i następnie pozwolił się rozpierzchnąć po całym kraju. Zatrzymać lot do domu!!! Przynajmniej do czasu przygotowania prawdziwej… Czytaj więcej »

Polecane
Ogłoszenia