fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Czołowe zderzenie tuż pod Olsztynem

Wiadomości Czołowe zderzenie tuż pod Olsztynem

Olsztyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na trasie Olsztyn-Szczęsne. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka audi. Apelujemy o ostrożność za kierownicą.

W ubiegłą sobotę (14.03) olsztyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na trasie Olsztyn-Szczęsne. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierujący osobowym oplem stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi. 20-latek z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala na obserwację. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że w momencie zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi.

Sprawca zdarzenia za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany wysokim 500 złotowym mandantem, a na jego konto trafiło 6 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozważną jazdę oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Czołowe zderzenie tuż pod Olsztynem

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x