fbpx
1 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie

WiadomościW nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wczoraj olsztyńscy strażacy rozstawili pomarańczowe namioty pod Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Olsztynie. 

Mają one być tzw. śluzą dla osób zgłaszających się do szpitala. Namioty pochodzą z Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta w Olsztynie. Straż Pożarna pomagała jedynie rozstawiać obiekty szpitalowi.

To rodzaj śluzy do wstępnego diagnozowania osób podejrzanych o zakażenie koronawirusem, by nie trafiali oni od razu na izbę przyjęć w szpitalu, co utrudnia jej działanie, bo trzeba dokonywać dezynfekcji, co czasowo ja wyłącza. – poinformował nas rzecznik wojewody.

W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie W nocy rozstawili namioty Zarządzania Kryzysowego pod szpitalem wojewódzkim w Olsztynie

Naukowiec UWM zbadał czy jelenie uczestniczą w rozprzestrzenianiu wirusa SARS-CoV-2
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze