fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Afera? Wszyscy odwołują imprezy, ale nie ten klub w Olsztynie. Na wejściu będą mierzyć ci temperaturę

Koronawirus Afera? Wszyscy odwołują imprezy, ale nie ten klub w Olsztynie. Na wejściu...

W czwartek w resorcie zdrowia odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o pierwszej ofierze śmiertelnej koronawirusa. To pacjentka z Poznania, która była w stanie ciężkim i miała współistniejące choroby wymagające przyjmowania leków obniżających odporność.

Szef resortu zdrowia nawiązując do ogłoszenia w środę przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) stanu pandemii poinformował również, że jeszcze w czwartek wyda rozporządzenie dotyczące wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, zgodnie z ustawą o chorobach zakaźnych.

W środę rząd odwołał wszystkie imprezy masowe oraz zdecydował się wstrzymać zajęcia dydaktyczne w całej Polsce.

Ludzie zaczęli unikać większych skupisk, ale nie wszyscy. Jak się okazuje spora część młodych osób w Olsztynie jest zainteresowana zabawą mimo potencjalnego zagrożenia. Dowiedzieliśmy się, że to właśnie dlatego właściciel Hookah Club na olsztyńskiej starówce postanowił wyjść do nich z propozycją i zorganizować „bezpieczną” dyskotekę. Na Facebooku zamieścił komunikat, że na wejściu dla klubowiczów będzie mierzona temperatura oraz rozdawana wódka do dezynfekcji rąk.

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT dot. KORONAWIRUSA
W związku z tym, że w Polsce wprowadzono stan zagrożenia epidemiologicznego każdy kto przyjdzie do Hookah Club będzie poddawany pomiarowi temperatury ciała przy pomocy bezdotykowego termometru pół centymetra od skroni. U klientów u których pomiar wskaże temperaturę w zakresie 37,5 stopni C lub powyżej, jak również klienci z widocznymi oznakami przeziębienia/infekcji (kaszel, katar, etc.) nie zostaną wpuszczeni na teren klubu.
Każda osoba która będzie się u nas bawiła dostanie również kieliszek czystej wódki 40 % na odkażenie dłoni.
Poza tym nic się nie zmienia! Hookah club działa normalnie, czyli w trybie imprezowym.

Czy to wystarczy żeby bezpiecznie imprezować? Jak się okazuje na Starym Mieście wiele lokali jest otwartych, a ludzie nadal do nich przychodzą. Niektórzy z mieszkańców Olsztyna uważają, że panika jest na wyrost.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

6 KOMENTARZE

  1. Nie trzrba mieć temperaturę aby być chorym i rozsiewać te gooowno. Wszyscy się stosują a tu takie barany. Zamknąć właściciela i dowalić karę to zrozumie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: