fbpx
0 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Afera? Wszyscy odwołują imprezy, ale nie ten klub w Olsztynie. Na wejściu będą mierzyć ci temperaturę

reklama

W czwartek w resorcie zdrowia odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o pierwszej ofierze śmiertelnej koronawirusa. To pacjentka z Poznania, która była w stanie ciężkim i miała współistniejące choroby wymagające przyjmowania leków obniżających odporność.

Szef resortu zdrowia nawiązując do ogłoszenia w środę przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) stanu pandemii poinformował również, że jeszcze w czwartek wyda rozporządzenie dotyczące wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, zgodnie z ustawą o chorobach zakaźnych.

W środę rząd odwołał wszystkie imprezy masowe oraz zdecydował się wstrzymać zajęcia dydaktyczne w całej Polsce.

reklama

Ludzie zaczęli unikać większych skupisk, ale nie wszyscy. Jak się okazuje spora część młodych osób w Olsztynie jest zainteresowana zabawą mimo potencjalnego zagrożenia. Dowiedzieliśmy się, że to właśnie dlatego właściciel Hookah Club na olsztyńskiej starówce postanowił wyjść do nich z propozycją i zorganizować „bezpieczną” dyskotekę. Na Facebooku zamieścił komunikat, że na wejściu dla klubowiczów będzie mierzona temperatura oraz rozdawana wódka do dezynfekcji rąk.

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT dot. KORONAWIRUSA
W związku z tym, że w Polsce wprowadzono stan zagrożenia epidemiologicznego każdy kto przyjdzie do Hookah Club będzie poddawany pomiarowi temperatury ciała przy pomocy bezdotykowego termometru pół centymetra od skroni. U klientów u których pomiar wskaże temperaturę w zakresie 37,5 stopni C lub powyżej, jak również klienci z widocznymi oznakami przeziębienia/infekcji (kaszel, katar, etc.) nie zostaną wpuszczeni na teren klubu.
Każda osoba która będzie się u nas bawiła dostanie również kieliszek czystej wódki 40 % na odkażenie dłoni.
Poza tym nic się nie zmienia! Hookah club działa normalnie, czyli w trybie imprezowym.

Czy to wystarczy żeby bezpiecznie imprezować? Jak się okazuje na Starym Mieście wiele lokali jest otwartych, a ludzie nadal do nich przychodzą. Niektórzy z mieszkańców Olsztyna uważają, że panika jest na wyrost.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Kobieta utonęła w jeziorze

Polecane

reklama

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: