fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Wesoła reakcja studentek UWM. Nagrały piosenkę o koronawirusie z przymrużeniem oka

reklama

Okazuje się, że można z koronawirusa zażartować. Rozładować emocje i nie wygłupić się przy tym. Studenci UWM pokazują, jak to zrobić.

Masz newsa? Wyślij nam zdjęcia i filmiki na m.me/twojkurierolsztyn

Pisaliśmy nie dawno o grupie studentów, która lekceważy zagrożenie spowodowane koronawirusem (Link: Sposób studentów UWM na zwalczanie koronawirusa. „Korona tu, korona tam, korona ch*** zrobi nam”). Wyraźnie rozbawieni i wstawieni dwudziestoparolatkowie spędzali w dużym gronie wieczór, śpiewając „Korona tu, Korona tam, Korona ch… zrobi nam” za nic mając zalecenia, aby nie tworzyć skupisk ludzkich.

reklama

W kontrze do tego zachowania – przy okazji na wesoło – zaprezentowały się trzy studentki, które nagrały piosenkę o koronawirusie. Przerobiły tym samym słynną „Piosenkę o komarze”. Fragment:

Korona to wirus
K… jego mać
Jak cię nie u…ebie
To jest wielki fart
Gdy widzisz człowieka, który głośno kicha
Przy…ol mu łopatą
Niech korona szybko zdycha.

Że wulgarnie? Może. Ale twórczo, z przymrużeniem oka i kreatywnie.

Która z postaw Wam się bardziej podoba?

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: