5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Sposób studentów UWM na zwalczanie koronawirusa. “Korona tu, korona tam, korona ch*** zrobi nam”

OlsztynSposób studentów UWM na zwalczanie koronawirusa. "Korona tu, korona tam, korona ch***...

Przymusowa przerwa od zajęć w szkołach i na uczelniach ma uchronić nas od rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednak nie wszyscy traktują sytuację poważnie i wręcz generują sytuacje, których powinni unikać.

reklama

W jednym z serwisów społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać wyraźnie rozbawionych studentów UWM, bawiących się w kortowskim lokalu. Kilkanaście osób, w tłoku, wykrzykuje niewybredną piosenkę „Korona tu, Korona tam, Korona ch… zrobi nam”.

Być może nie zrobi, a może zrobi, bo los bywa przewrotny, o czym przekonał się np. koszykarz NBA żartujący z koronawirusa, który potem… zaraził się koronawirusem.

reklama

To nie pierwszy taki incydent związany z koronawirusem i studentami UWM. Organizatorzy Kortowiady próbowali ugrać coś na tragedii i wprowadzili koszulki z napisem Koronowiada. Wyborne, boki zrywać.

Artykuł: Organizatorzy Kortowiady chcieli zarobić na ludzkiej tragedii? Sprzedawali kontrowersyjne koszulki

Może nikt nie uświadomił studentów, że sytuacja jest poważna? Owszem, nie należy panikować i się umartwiać, ale granica między zachowaniem zdrowego dystansu a żenadą, została tutaj przekroczona.

reklama

Masz newsa? Wyślij nam zdjęcia i filmiki na m.me/twojkurierolsztyn

https://www.youtube.com/watch?v=l9eMmZqL730&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1qnZh2lsUOhbVfthDMxCareUssFjGRzMGlMgZWprvIToOplBoUCTfpeYg

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Cwirek
15 marca 2020 00:07

Żenada to jest gdy z normalnych ludzi robi się nienormalnych. Prawidłowo zrobili wbrew pompowanej z niczego histerii i kropka

Marcin
14 marca 2020 09:02

Jedna wielka KPINA !!!

Polecane
Ogłoszenia