fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Pędził BMW przez Olsztyn jak szalony. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 92 km/h

reklama
Wyślij przez
0

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 45-latkowi, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 92 km/h. Miejsce, w którym doszło do popełnienia wykroczenia zostało wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nie obyło się też bez wysokiego mandatu i punktów karnych.

Wczoraj (10.03) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na ul. Żurawiej prowadzili działania mające na celu weryfikację miejsc, w których dochodzi do przekraczania dozwolonej prędkości wskazanych w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa,

Kilka minut po godzinie 20.00 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki BMW X5, który jechał z prędkością 132 km/h przekraczając dozwoloną prędkość wynoszącą 40 km/h, aż o 92 km/h.

reklama

45-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w kwocie 400 złotych i 10 punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została stworzona w celu zaangażowania społeczeństwa w działania mające realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa w ich najbliższej okolicy. Korzystając z prostej aplikacji można zgłaszać niebezpieczne sytuacje, które zaobserwowaliśmy w naszym otoczeniu. Jak widać na powyższym przykładzie, dzięki współpracy obywateli z policją poziom i poczucie bezpieczeństwa wzrasta.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze