fbpx
14 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Darmowa przejażdżka prostą drogą do celi

OlsztynDarmowa przejażdżka prostą drogą do celi

Młodzi mieszkańcy Olsztyna zostali zatrzymani przez miejskich policjantów – jeden przyłapany na podróżowaniu bez biletu, drugi po kłótni z taksówkarzem. Obaj jednak, jak się szybko okazało, byli poszukiwani. 

reklama

Wczoraj około godz. 20.00 policjanci z Olsztyna zostali wezwani na interwencję. Ze zgłoszenia wynikało, że pasażer autobusu olsztyńskiej komunikacji miejskiej jechał bez ważnego biletu. Gdy interweniujący funkcjonariusze wylegitymowali „gapowicza”, okazało się, że 15-letni mieszkaniec Olsztyna był poszukiwany. Chłopak został zatrzymany i trafił do Policyjnej Izby Dziecka.

Z kolei dziś w nocy, kilkanaście minut po godz. 1, oficer dyżurny KMP Olsztyn otrzymał zgłoszenie o awanturujących się mężczyznach w centrum miasta. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że doszło do sprzeczki pomiędzy taksówkarzem a jego klientem. 21-latek po dojechaniu w zamówione miejsce odmówił bowiem zapłaty za kurs.

reklama
Powierzył klucze do swojego domu zaufanej znajomej – młodzi ludzie bezprawnie zorganizowali tam imprezę

Mężczyzna tłumaczył, że nie zapłacił, bo nie miał przy sobie pieniędzy – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – W trakcie sprawdzania danych 21-latka w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jest on poszukiwany przez olsztyński sąd. Mieszkaniec Olsztyna  został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za popełnienie wykroczenia szalbierstwa, czyli wyłudzenia bez zamiaru uiszczenia należności za świadczenia lub usługi.

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dawid
26 listopada 2015 17:26

Lepiej niech złapią tego gnoja co potrącił młodą dziewczynę i zwiał-jak takie są kozaki !

Łukasz
26 listopada 2015 14:09

#JanuszeZbrodni

Polecane
Ogłoszenia
Tytoniowy przestępca zatrzymany. Jego działania przyniosły duże straty
Powierzył klucze do swojego domu zaufanej znajomej – młodzi ludzie bezprawnie zorganizowali tam imprezę