Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
sobota, 14 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Darmowa przejażdżka prostą drogą do celi

reklama

Młodzi mieszkańcy Olsztyna zostali zatrzymani przez miejskich policjantów – jeden przyłapany na podróżowaniu bez biletu, drugi po kłótni z taksówkarzem. Obaj jednak, jak się szybko okazało, byli poszukiwani. 

Wczoraj około godz. 20.00 policjanci z Olsztyna zostali wezwani na interwencję. Ze zgłoszenia wynikało, że pasażer autobusu olsztyńskiej komunikacji miejskiej jechał bez ważnego biletu. Gdy interweniujący funkcjonariusze wylegitymowali „gapowicza”, okazało się, że 15-letni mieszkaniec Olsztyna był poszukiwany. Chłopak został zatrzymany i trafił do Policyjnej Izby Dziecka.

Z kolei dziś w nocy, kilkanaście minut po godz. 1, oficer dyżurny KMP Olsztyn otrzymał zgłoszenie o awanturujących się mężczyznach w centrum miasta. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że doszło do sprzeczki pomiędzy taksówkarzem a jego klientem. 21-latek po dojechaniu w zamówione miejsce odmówił bowiem zapłaty za kurs.

reklama

Mężczyzna tłumaczył, że nie zapłacił, bo nie miał przy sobie pieniędzy – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – W trakcie sprawdzania danych 21-latka w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jest on poszukiwany przez olsztyński sąd. Mieszkaniec Olsztyna  został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za popełnienie wykroczenia szalbierstwa, czyli wyłudzenia bez zamiaru uiszczenia należności za świadczenia lub usługi.

reklama

grudzień, 2019

24GRU(GRU 24)19:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X