fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Dramat sklepikarza na Jarotach. Dziki wyjadają mu słodkie bułki i poranne pieczywo

Napisał do nas zaniepokojony czytelnik mieszkający na Jarotach. Jak się okazuje dziki są dosyć przebiegłymi zwierzętami. 

Wyślij nam zdjęcia i filmiki na m.me/twojkurierolsztyn

Dziki dzisiaj o 6 rano na Jarotach przyszły pod mały osiedlowy sklep przy ul. Leyka i rozszabrowały całe pieczywo i bułki słodkie przywiezione przez piekarnie – poinformował nas czytelnik. To jednak nie wszystko: – Dnia poprzedniego kierowca piekarni bał się wsiąść do samochodu, ponieważ te same dziki otoczyły jego samochód.
Dziki zrozumiały, że mają wyżerkę z dostawą, bo dostawca przywozi codziennie pieczywo rano i zostawiał w koszach. Teraz będą codziennie pod sklepem buszowały jak już raz wyczuły jedzenie.

16 KOMENTARZE

 1. To niech siedzi rano w sklepie i czeka na dostawe TPOWARU I PIECZYW a nie na ulicy wypieki i bułki zostawiają i wirusa z powietrza pobieraja! CO NA TO SANEPID? A co z tymi bułeczkami itp.poslinionymi ale które nie zjadły dziki…pewnie sprzedane staruszkom.

  1
  1
 2. Dziki do odstrzału sa wszedzie juz! Pod klatka az strach wyjsc na placu zabaw na dzialkach tylko strach i szkody kiedy z nimi wkoncu zrobia porzadek!!!

 3. A ciebie też.? Bo prawda leży po środku i jest oczywista. Nikt nie chce lisa wilka dzika ani nawet gryzących kundli biegających po miastach. Jakeś taki ekolog to mieszkaj w gęstym lesie i bez strzelby proszę.

  5
  1
 4. Dziki złapią i wywiozą do lasu dopiero jak zrobią komuś krzywdę. Żaden urzędnik za to nie odpowie a ludzie będą gadać „Polak mądry po szkodzie”…

 5. Co, za głupota i brak odpowiedzialności! Towar sobie ot tak stoi na chodniku i czeka na jaśnie pana sklepikarza? Gdzie jest sanepid? A jak ktoś napluje to biedzie ok? Powinien zrobić sobie skrzynkę to skończy się dramat.

  15
  3
 6. a to ciekawe, kierowca zostawia pieczywo pod sklepem a potem taki kowalski idzie i kupuje oszczany chlebek, co na to sanepid? Chcecie kupować chlebek który stoi przed sklepem? Dramat to to że jeszcze ten „sklepikarz” funkcjonuje.

  16
  2
 7. odstrzelic kazdego dzika, ktory mysli, ze miasto jest jego terenem zerowania, wszystkie male, duze jak leci, dzik ma sie bac czlowieka i siedziec w lesie

  12
  9
 8. Jak można kosze z pieczywem pozostawiać na chodniku?
  Przecież ktoś może na to napluć, nasi…ć itd itp.
  Gdzie jest sanepid????

  10
  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...