fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Seria włamań do olsztyńskich piekarni. Policja rozbiła szajkę

Wiadomości Seria włamań do olsztyńskich piekarni. Policja rozbiła szajkę

Olsztyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 37 do 42 lat podejrzanych o kradzieże z włamaniem do piekarni na terenie Olsztyna. Wartość strat oszacowano na 6 tysięcy złotych. Dwóch z nich będzie opowiadało w warunkach tzw. recydywy i grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności. Natomiast 42-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poinformuj nas! Wyślij nam zdjęcia i filmiki na m.me/twojkurierolsztyn

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 37 do 42 lat podejrzanych o włamania do piekarni na terenie Olsztyna. Do zdarzeń doszło na początku stycznia 2020 roku. Wtedy to z placówek handlowych zniknęła gotówka oraz kasa fiskalna. Wartość strat oszacowano na 6 tysięcy złotych.

Prowadzący sprawę policjanci zebrali obszerny materiał dowodowy oraz wytypowali podejrzanych mężczyzn. Prowadzone czynności pozwoliły na ustalenie tożsamości i zatrzymanie 35 i 37-latka z Olsztyna. Natomiast trzeci z nich 42-latek został zatrzymany w ubiegły poniedziałek (02.03.2020) w jednym z barów na terenie miasta.

Wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli cztery zarzuty kradzieży z włamaniem. Jak się okazało, 35 i 37-latek byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa, dlatego będą odpowiadać w warunkach tzw. recydywy. Wobec mężczyzn zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego. Grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności. Natomiast 42-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x