fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zatrzymali go na stacji benzynowej w Olsztynie. Spędzi teraz 3 lata w więzieniu

Wiadomości Zatrzymali go na stacji benzynowej w Olsztynie. Spędzi teraz 3 lata w...

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 31-latka poszukiwanego listem gończym za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna najbliższe 3 lata spędzi w areszcie śledczym.

Wczoraj wieczorem na jednej ze stacji paliw na terenie Olsztyna policjanci zauważyli mężczyznę, który mógł być poszukiwany i postanowili go wylegitymować. Ich przypuszczenia były trafne. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 31-latek był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Mężczyzny został zatrzymany i wkrótce trafi do aresztu śledczego.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x