fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Dwóch kierowców z Olsztyna straciło prawo jazdy za zbyt szybka jazdę

Wiadomości Dwóch kierowców z Olsztyna straciło prawo jazdy za zbyt szybka jazdę

Policjanci stanowczo zwalczają agresywne zachowania kierowców na drogach. Jednym z jego przejawów, jest lekceważenie ograniczeń prędkości. Wczoraj 2 kierujących straciło prawo jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. 

Wczoraj (01.03.2020) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali do kontroli dwóch kierujących, którzy w rażący sposób naruszyli przepisy ruchu drogowego. Pierwszy z nich – 32-latek jechał osobowym oplem z prędkością 104 km/h w obszarze zabudowanym. Natomiast drugi kierujący – jadąc osobowym audi przekroczył dozwoloną prędkość o 53km/h na ul. Witosa w Olsztynie.

W obu przypadkach kontrole drogowe zakończyły się zatrzymaniem praw jazdy na okres 3 miesięcy oraz wysokimi mandatami. Ponadto na konto kierujących wpłynęło po 10 punktów karnych.

Przypominamy, że zbyt szybka jazda to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale także duże zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o „zdjęcie nogi z gazu”.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x