fbpx
2 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 listopada, 2022
reklama

Dwóch kierowców z Olsztyna straciło prawo jazdy za zbyt szybka jazdę

WiadomościDwóch kierowców z Olsztyna straciło prawo jazdy za zbyt szybka jazdę

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci stanowczo zwalczają agresywne zachowania kierowców na drogach. Jednym z jego przejawów, jest lekceważenie ograniczeń prędkości. Wczoraj 2 kierujących straciło prawo jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. 

Wczoraj (01.03.2020) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali do kontroli dwóch kierujących, którzy w rażący sposób naruszyli przepisy ruchu drogowego. Pierwszy z nich – 32-latek jechał osobowym oplem z prędkością 104 km/h w obszarze zabudowanym. Natomiast drugi kierujący – jadąc osobowym audi przekroczył dozwoloną prędkość o 53km/h na ul. Witosa w Olsztynie.

W obu przypadkach kontrole drogowe zakończyły się zatrzymaniem praw jazdy na okres 3 miesięcy oraz wysokimi mandatami. Ponadto na konto kierujących wpłynęło po 10 punktów karnych.

Sprawdź bezpłatnie stan i ustawienie świateł w samochodzie. Lista stacji diagnostycznych w Olsztynie i w warmińsko-mazurskim

Przypominamy, że zbyt szybka jazda to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale także duże zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o „zdjęcie nogi z gazu”.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze