fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 15 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Natalka z Olsztyna dotąd pomagała innym. Teraz czas pomóc jej!

Natalkę czeka operacja wycięcia guza i leczenie nowotworu złośliwego. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/natalia-zyroTak opisuje swoja historię:

To jest apel do Twojej empatii. I Twojej kieszeni, niestety. Niewielkim wysiłkiem jednego i drugiego możesz mi pomóc żyć. Zgadza się. Nie owijam w bawełnę. Bardzo dużo, a może i wszystko w moim życiu zależy od operacji, którą, jak się okazało, można przeprowadzić już 3 marca. I nie mam na nią środków. A muszę mieć blisko 50 tysięcy euro. Dlatego im więcej osób zobaczy ten apel i zdecyduje się na niego zareagować choćby w niewielkim stopniu, tym większa szansa na zwycięstwo. Moje, Twoje, wiary w ludzi.

Mam na imię Natalia, mam 35 lat. Mieszkam w Nowym Kawkowie i jeszcze niedawno prowadziłam własny biznes – niosłam innym ulgę i wytchnienie, robiąc masaże w otoczeniu natury. Niespodziewanie okazało się, że choruję na raka szyjki macicy.

Choroba została wykryta w późnym stadium, mimo że co roku robiłam badania kontrolne. Guz najprawdopodobniej rósł przez lata, niezauważony przez mojego lekarza. Dopiero gdy w lipcu 2019 roku trafiłam do innego specjalisty, usłyszałam diagnozę: złośliwy nowotwór w zaawansowanym stadium. W sierpniu rozpoczęłam leczenie onkologiczne, które okazało się bardzo trudne, ale chemioterapia, radioterapia i brachyterapia nie przyniosły efektów.

Guz rośnie i zaburza działanie innych narządów. Jest bardzo duży i w Polsce nieoperowalny. Codziennie mierzę się z silnym bólem. Ale duchem jestem silna. Do tej pory przebywałam w hospicjum w Olsztynie.

Obecnie leczę się w klinice w Berlinie, gdzie po konsultacjach otrzymałam wspaniałą wiadomość – możliwość operacji! Trudno jest napisać „pomóż”, ale nie mam innego wyjścia. Widziałam wielokrotnie, jak takie zbiórki odnosiły sukces. I sama się do nich dokładałam. Więc bardzo mocno trzymam kciuki. Tym razem za siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...