fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

4.2 C
Olsztyn
piątek, 10 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Natalka z Olsztyna dotąd pomagała innym. Teraz czas pomóc jej!

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Natalkę czeka operacja wycięcia guza i leczenie nowotworu złośliwego. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/natalia-zyroTak opisuje swoja historię:

reklama

To jest apel do Twojej empatii. I Twojej kieszeni, niestety. Niewielkim wysiłkiem jednego i drugiego możesz mi pomóc żyć. Zgadza się. Nie owijam w bawełnę. Bardzo dużo, a może i wszystko w moim życiu zależy od operacji, którą, jak się okazało, można przeprowadzić już 3 marca. I nie mam na nią środków. A muszę mieć blisko 50 tysięcy euro. Dlatego im więcej osób zobaczy ten apel i zdecyduje się na niego zareagować choćby w niewielkim stopniu, tym większa szansa na zwycięstwo. Moje, Twoje, wiary w ludzi.

Mam na imię Natalia, mam 35 lat. Mieszkam w Nowym Kawkowie i jeszcze niedawno prowadziłam własny biznes – niosłam innym ulgę i wytchnienie, robiąc masaże w otoczeniu natury. Niespodziewanie okazało się, że choruję na raka szyjki macicy.

Choroba została wykryta w późnym stadium, mimo że co roku robiłam badania kontrolne. Guz najprawdopodobniej rósł przez lata, niezauważony przez mojego lekarza. Dopiero gdy w lipcu 2019 roku trafiłam do innego specjalisty, usłyszałam diagnozę: złośliwy nowotwór w zaawansowanym stadium. W sierpniu rozpoczęłam leczenie onkologiczne, które okazało się bardzo trudne, ale chemioterapia, radioterapia i brachyterapia nie przyniosły efektów.

Guz rośnie i zaburza działanie innych narządów. Jest bardzo duży i w Polsce nieoperowalny. Codziennie mierzę się z silnym bólem. Ale duchem jestem silna. Do tej pory przebywałam w hospicjum w Olsztynie.

Obecnie leczę się w klinice w Berlinie, gdzie po konsultacjach otrzymałam wspaniałą wiadomość – możliwość operacji! Trudno jest napisać „pomóż”, ale nie mam innego wyjścia. Widziałam wielokrotnie, jak takie zbiórki odnosiły sukces. I sama się do nich dokładałam. Więc bardzo mocno trzymam kciuki. Tym razem za siebie!

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Ozonowanie pomieszczeń usuwa koronawirusa

Wirus SARS-2, który przyczyną jednej z największych epidemii współczesnego świata, roznosi się drogą kropelkową z człowieka na człowieka. Jak pokazują badania, po kichnięciu lub...

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs