fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem

OlsztynPlaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem

Kilka dni temu w internecie pojawiły się zdjęcia “plaży nad jeziorem Tyrsko”, która należy do kompleksu wypoczynkowego okolicznego hotelu. Na zdjęciach widać zabetonowany brzeg.

reklama

Samo jezioro, leży na terenie hotelu, o którym pisaliśmy już kilkukrotnie. Nie brakowało kontrowersji przy pożarze w hotelu, pojawieniu się bakterii e-coli w jeziorze czy przy podejrzeniu zanieczyszczenia jeziora odpadami. Tym razem nie trzeba snuć przypuszczeń, część linii brzegowej nad jeziorem Tyrsko (potocznie zwanym Żbikiem), została zalana betonem.

Nie jest to jednak plaża, co potwierdził Łukasz Jasiński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie:

reklama

“W tym miejscu znajduje się punkt czerpania wody do celów przeciwpożarowych. On był poprawiany. Byliśmy na miejscu i przeprowadziliśmy kontrolę tego punktu. Obecnie spełnia wymagania zawarte w przepisach

Zwłoki mężczyzny. Tragiczne odkrycie na Jeziorze Długim w Olsztynie

Straż podkreśla, że względy estetyczne nie leżą w ich gestii. Przypomnijmy, że jezioro Tyrsko do niedawna było najczystszym w całym Olsztynie, choć z roku na rok wygląda na to, że patrzymy na jego ostateczną degradację.

reklama

Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem Plaża nad olsztyńskim jeziorem zalana betonem

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
straszak
25 lutego 2020 20:22

brawo nasza kochana straż pożarna, a wy ich wszyscy kochacie bo umie jeden z drugim gaśnicę odpalić
widać że ten beton to z ich głów wylany, ja jestem straż pożarna i co mi zrobisz ?

Polecane
Ogłoszenia
Zwłoki mężczyzny. Tragiczne odkrycie na Jeziorze Długim w Olsztynie
Zwłoki mężczyzny. Tragiczne odkrycie na Jeziorze Długim w Olsztynie