20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Tramwaj przejechał całą trasę

Strona główna Wiadomości Galerie Tramwaj przejechał całą trasę
reklama

We wtorek (24.11) po raz pierwszy w czasie jazdy testowej skład dojechał do krańcówki przy ul. Witosa. 

[Best_Wordpress_Gallery id=”108″ gal_title=”tramwaj test jaroty”]

reklama

Wtorek to kolejny dzień przejazdów technicznych olsztyńskiego Tramino. Pierwsza jazda odbyła się w miniony czwartek, ale wtedy tramwaj dojechał tylko do Dworca Głównego przede wszystkim z powodu problemów z krawężnikami i siecią trakcyjną. Następnym razem udało się doprowadzić już skład do centrum.

W czasie poniedziałkowego przejazdu celem było Kortowo, jednak przy ul. Obiegowej przeszkodą okazała się szerokość peronu. Dziś, po poprawkach, tramwaj przejechał nie tylko do tego punktu, ale i dalej – można go było zobaczyć na al. Sikorskiego, ul. Tuwima i w końcu w okolicach kampusu. Stamtąd wrócił na al. Sikorskiego i po raz pierwszy w czasie przejazdów technicznych dojechał do krańcówki przy ul. Witosa – tym samym przejechał całą olsztyńską linię.

 [custom-related-posts title=”Pisaliśmy o tym” order_by=”date” order=”ASC”]

reklama
reklama

14 KOMENTARZE

  1. chciałem się Aniu dzisiaj kochać a ty mi na to że przyjechali . W pierwszej chwili nie załapałem, kto przyjechał,myslałem że ty o tramwajach, o pasażerach w nich, a sprawa jest prosta ty Aniu masz po prostu
    OKRES.

  2. Boże, każdy na coś narzeka i tak źle i tak niedobrze 😀 jak czytam te komentarze to mi się płakać chce ze mieszkam niestety w mieście pełnym marudów… Czego by nie zrobili i tak byście skrytykowali. A odzywają się Ci co siedzą i nic nie robią ?? jeszcze raz napisze SZKODA MI WAS i waszych wypocin 🙂

  3. zatkało tych internetowych troli-heiterów-maruderów. Patrzą za okno swoich wiejskich gospodarstw i marzą o tramwaju konnym. konia mają choć to juz poczciwa stara szkapa tylko szkoda starych szyn bo z nich zrobili stelaże do szklarni w których hodują sałatę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma