fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Konsultacje w sprawie al. Sybiraków

OlsztynKonsultacje w sprawie al. Sybiraków

Miasto zachęca do wzięcia udziału w warsztatach zorganizowanych w ramach konsultacji społecznych. Ich uczestnicy będą dyskutować o przebudowie al. Sybiraków oraz wiaduktu na ul. Limanowskiego. 

reklama

Warsztaty zaplanowano na poniedziałek i wtorek – 23 i 24 listopada. Wczorajsze spotkanie jednak nie odbyło się. Jak poinformował w poniedziałek Urząd Miasta Olsztyna: – Z przyczyn niezależnych od nas dzisiejsze warsztaty dotyczące przebudowy al. Sybiraków zostały odwołane. Otrzymaliśmy właśnie wiadomość od zespołu projektantów, który miał je prowadzić. Ze względu na zdarzenie w drodze do Olsztyna nie są w stanie dojechać.

Zaplanowane na wtorek spotkanie odbędzie się o godz. 17 w sali 119 Urzędu Miasta przy pl. Jana Pawła II.

reklama

Omawiana inwestycja ma obejmować dwa zadania: pierwsze z nich to przebudowa al. Sybiraków wraz ze skrzyżowaniem z al. Wojska Polskiego (drogi wyprowadzającej ruch z miasta w kierunku drogi DK51 – przejście graniczne Bezledy), a drugie dotyczyć będzie przebudowy wiaduktu nad koleją w ciągu ul. Limanowskiego.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mk
25 listopada 2015 18:03

Zostawcie ten wiadukt w spokoju – dość już zakorkowanych ulic! Obwodnice budujta!

Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji