fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 26 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Forum Młodych PiS w Olsztynie rozdawało plakaty z okazji rocznicy powstania Armii Krajowej

Wiadomości Forum Młodych PiS w Olsztynie rozdawało plakaty z okazji rocznicy powstania Armii...

Członkowie Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości – Okręg 35 Olsztyn zorganizowali akcję informacyjną dla mieszkańców stolicy Warmii i Mazur.

Piątkowe popołudnie młodzi działacze spędzili na olsztyńskiej starówce. Pod Wysoką Bramą rozdawali wcześniej przygotowane plakaty informacyjne. Przypominali w ten sposób, że 14 lutego 1942 roku powstała Armia Krajowa.
– Ten przepiękny plakat przygotowała dla nas młoda artystka, Zuzanna Adamas – mówił Mateusz Szkaradziński, przewodniczący FM PiS w Olsztynie – Staramy się żeby nasze akcje oprócz przekazu jaki za sobą niosą, miały też atrakcyjny aspekt wizualny. Promocja postaw patriotycznych spotyka się z pozytywnym odbiorem między innymi dlatego, że poświęcamy wielką wagę do jakości naszych plakatów i ulotek.

Inicjatywa działaczy FM PiS spotkała się z entuzjastycznym odbiorem ze strony mieszkańców Olsztyna. Akcją zainteresowały się również lokalne media. Nie wszyscy byli jednak zadowoleni z przedsięwzięcia młodych patriotów.
– Niestety przy okazji naszej akcji spotkaliśmy się z niezasłużoną, według nas, krytyką – opowiadał Przemysław Bastek, członek Forum Młodych w Olsztynie – Niektórym ludziom związanym ze skrajnie prawicowymi organizacjami nie spodobała się nasza inicjatywa. Powodem tego był fakt, że tego dnia podobną akcję przeprowadziły również inne olsztyńskie organizacje patriotyczne. Wygląda na to, iż niektórzy uważają, że mają monopol na patriotyzm.

Forum Młodych w Olsztynie zapowiada kolejne akcje, a jego członkowie podkreślają, że odbiór ich działań, zarówno pozytywny jak i negatywny, dodają im motywacji do dalszego propagowania patriotycznej postawy.

Przeczytaj także:

2 KOMENTARZE

  1. Co ci młodzi komsomolcy wiedzą o AK? Mój dziadek należał do AK i walczył w powstaniu warszawskim, ja się wstydzę za PiS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: