3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Forum Młodych PiS w Olsztynie rozdawało plakaty z okazji rocznicy powstania Armii Krajowej

OlsztynForum Młodych PiS w Olsztynie rozdawało plakaty z okazji rocznicy powstania Armii...

Członkowie Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości – Okręg 35 Olsztyn zorganizowali akcję informacyjną dla mieszkańców stolicy Warmii i Mazur.

reklama

Piątkowe popołudnie młodzi działacze spędzili na olsztyńskiej starówce. Pod Wysoką Bramą rozdawali wcześniej przygotowane plakaty informacyjne. Przypominali w ten sposób, że 14 lutego 1942 roku powstała Armia Krajowa.
Ten przepiękny plakat przygotowała dla nas młoda artystka, Zuzanna Adamas – mówił Mateusz Szkaradziński, przewodniczący FM PiS w Olsztynie – Staramy się żeby nasze akcje oprócz przekazu jaki za sobą niosą, miały też atrakcyjny aspekt wizualny. Promocja postaw patriotycznych spotyka się z pozytywnym odbiorem między innymi dlatego, że poświęcamy wielką wagę do jakości naszych plakatów i ulotek.

reklama

Inicjatywa działaczy FM PiS spotkała się z entuzjastycznym odbiorem ze strony mieszkańców Olsztyna. Akcją zainteresowały się również lokalne media. Nie wszyscy byli jednak zadowoleni z przedsięwzięcia młodych patriotów.
– Niestety przy okazji naszej akcji spotkaliśmy się z niezasłużoną, według nas, krytyką – opowiadał Przemysław Bastek, członek Forum Młodych w Olsztynie – Niektórym ludziom związanym ze skrajnie prawicowymi organizacjami nie spodobała się nasza inicjatywa. Powodem tego był fakt, że tego dnia podobną akcję przeprowadziły również inne olsztyńskie organizacje patriotyczne. Wygląda na to, iż niektórzy uważają, że mają monopol na patriotyzm.

Forum Młodych w Olsztynie zapowiada kolejne akcje, a jego członkowie podkreślają, że odbiór ich działań, zarówno pozytywny jak i negatywny, dodają im motywacji do dalszego propagowania patriotycznej postawy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
palec Lichockiej
15 lutego 2020 15:14

Co ci młodzi komsomolcy wiedzą o AK? Mój dziadek należał do AK i walczył w powstaniu warszawskim, ja się wstydzę za PiS.

Kaka
15 lutego 2020 08:31

Wyp*******ć z tą promocją pisiorstwa w Olsztynie. Moment temu Szmitek z promocją Nawackiego, teraz to… Blokuję ten feed!

Polecane
Ogłoszenia