fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Z publicznej toalety ukradł grzejnik elektryczny żeby go wyrzucić

reklama
Wyślij przez
0

Z toalety znajdującej się na terenie jednego z kompleksów handlowych doszło do kradzieży grzejnika elektrycznego. Sprawcę rozpoznał pracownik monitoringu, który natychmiast powiadomił funkcjonariuszy. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj (13.02) oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracownika monitoringu kompleksu handlowego, że na jednej z ulic miasta rozpoznał sprawcę kradzieży, który jakiś czas temu ukradł z toalety grzejnik elektryczny. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol. Jak ustalono, mieszkaniec Kętrzyna w styczniu br. z toalety znajdującej się na terenie kompleksu handlowego, zdemontował i ukradł grzejnik elektryczny. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 500 złotych. Czyn 28-latka został zarejestrowany przez monitoring sklepu. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć funkcjonariuszom swojego zachowania, mówiąc „ukradłem grzejnik z toalety i go wyrzuciłem”.

reklama

Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze