Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Z publicznej toalety ukradł grzejnik elektryczny żeby go wyrzucić

reklama

Z toalety znajdującej się na terenie jednego z kompleksów handlowych doszło do kradzieży grzejnika elektrycznego. Sprawcę rozpoznał pracownik monitoringu, który natychmiast powiadomił funkcjonariuszy. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj (13.02) oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracownika monitoringu kompleksu handlowego, że na jednej z ulic miasta rozpoznał sprawcę kradzieży, który jakiś czas temu ukradł z toalety grzejnik elektryczny. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol. Jak ustalono, mieszkaniec Kętrzyna w styczniu br. z toalety znajdującej się na terenie kompleksu handlowego, zdemontował i ukradł grzejnik elektryczny. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 500 złotych. Czyn 28-latka został zarejestrowany przez monitoring sklepu. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć funkcjonariuszom swojego zachowania, mówiąc „ukradłem grzejnik z toalety i go wyrzuciłem”.

reklama

Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

reklama

luty, 2020

28LUT18:0050 TWARZY TINDERAGaleria DOBRO, Stare Miasto 24/25Kategoria wydarzenia:Darmowe,Rozrywka,Styl życia

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X